دوستان عزیز با معرفی سایتی ایرانی و جذاب زرین ورتس جهت کسب درآمد از اینترنت در خدمتتان هستیم این سایت به دلیل تفاوت در اسکریپت و عملکرد ، مطمئننا یکی از بهترین سایت های کلیکی حال حاضر به شمار می رود و با توجه به پرداخت های بروز و حداقل میزان پرداخت ۵ دلار ، با پشتیبانی از پرفکت مانی و پاییر خالی از لطف نیست که در آن  فعالیت کنیم.

با توجه به اینکه در زرین ورتس می توان تبلیغ با قیمت های متفاوتی (حتی تا ۱۰۰۰ دلار به ازای یک تبلیغ ) را تجربه کرد که بر اساس سیستم امتیاز بندی جدید سایت طراحی شده می توان به آینده سایت امیدوار بود از این رو توصیه می کنیم در این سایت ثبت نام کرده و فعالیت مستمری  داشته باشید و حتما جهت کار با قسمت های مهم این سایت ادامه مطلب را مطالعه فرمایید .

برای ثبت نام بر روی بنر زیر کلیک کنید و یا اینجا را کلیک کنید.

راه های کسب درآمد از سایت زرین ورتس:

۱- فعالیت بدون سرمایه گذاری: روزانه اگهی های امتیازی را مشاهده کنید تا به امتیاز ۱۰۰۰ برسید، بعد از اینکه به امتیاز ۱۰۰۰ رسیدید و وارد گروه یک شدید، از روز بعد تبلیغات پولی برای شما فعال می شوند.

۲- خرید پک تبلیغاتی: با خرید هر پک تبلیغاتی ۶۵۰۰ امتیاز و ۲۰۰ بازدید دریافت خواهید کرد که برای کسب درآمد بسیار عالی میباشد.

۳-زیرمجموعه مستقیم: با دعوت دوستان و آشنایان خود به سایت، ۵ درصد از مبلغ سرمایه گذاری انها را کمیسیون بگیرید.

۴- زیرمجموعه اجاره ای: یکی از بهترین پلن های سرمایه گذاری در این سایت خرید زیرمجموعه اجاره ای است. هزینه خرید هر زیرمجموعه ۶۰ سنت است، زیرمجموعه اجاره ای ۱۸۰ روز برای شما روزانه ۰.۰۰۶ دلار کسب درآمد کنند.

آموزش صفر تا صد کار با سایت:

برای ثبت نام در سایت زرین ورتس بر روی دکمه زرین ورتس کلیک کنید.
برای ثبت نام اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و در پایان بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
برای ورود به سایت بر روی دکمه ورود کلیک کنید و ایمیل و رمز خود را وارد کنید، در پایان بر روی دکمه ورود کلیک کنید.
بعد از ورود به سایت وارد ناحیه کاربری می شوید که شامل ۳ بخش است.

سه بخش اصلی شامل منو اصلی،منو ناحیه کاربری و ناحیه کاربری است که در ادامه هر قسمت رو بصورت جداگانه هر مورد را توضیح می دهیم.

خرید پک تبلغاتی

خرید پک تبلیغاتی: با خرید هر پک تبلیغاتی ۶۵۰۰ امتیاز و ۲۰۰ بازدید دریافت خواهید کرد که برای کسب درآمد بسیار عالی میباشد. ارزش هر امتیاز در سایت زرین ورتس ۰.۰۰۱ دلار میباشد، با خرید پک تبلیغاتی ۶۵۰۰ امتیاز معادل ۶/۵ دلار دریافت خواهید کرد ، به عبارت دیگر با خرید پک تبلیغاتی شما ۳۰ درصد سود خواهد کرد.

در قسمت ادرس: میتوانید ادرس سایت خود را وارد کنید، اگر سایت ندارید میتوانید لینک زیرمجموعه گیری دیگر سایت ها را وارد کنید شاید بتونید زیرمجموعه مستقیم جذب کنید، اگر هم هیچ ادرس سایتی ندارید یک ادرس فیک مثل https://googole.com وارد کنید. کاربران تبلیغ شما را ۲۰۰ بار می بینند.

بعد از وارد کردن ادرس تعداد پک را انتخاب کنید، سپس برای نحوه ی پرداخت از بین موجودی حساب یا حساب خرید یکی را انتخاب کنید و بر روی دکمه خرید پک تبلیغاتی کلیک کنید. بعد از خرید پک امتیاز بصورت انی به امتیاز شما اضافه میشود.

سرمایه گذاری (افزایش وجودی)

اگر میخواهید پک تبیلغاتی یا زیرمجوعه اجاره ای خریداری کنید نیاز هست که موجودی حساب خرید خود را افزایش دهید. برای افزایش موجودی حساب خرید از قسمت سرمایه گذاری یا افزایش موجودی استفاده کنید. افزایش موجودی تنها با پرفکت مانی امکان پذیر است، اگر با پرفکت مانی اشنایی ندارید اینجا را کلیک کنید.

برداشت

وقتی به حداقل برداشت یعنی ۵ دلار رسیدید میتوانید موجودی خود را برداشت کنید. درآمد امتیاز ها و تبلیغاتی پولی به موجودی حساب و درامد زیرمجموعه ها به حساب زیرمجموعه ها واریز میشود. موجودی حساب هیچ گونه محدودیتی برای برداشت ندارد ولی حساب زیرمجموعه زیرمجوعه دارای محدودیت هایی هست که در صفحه ی ارتقاء حساب میتوانید این محدودیت را مشاهده کنید.

برداشت ها حداکثر تا ۵ روز پرداخت می شود. برای برداشت بعدی نیاز هست در سامانه ارزیابی کسب و کارهای اینترنتی به ادرس https://netbusinessranking.ir اثبات برداشت قبلی خود را ثبت کنید.

ارتقاء عضویت

صفحه ارتقاء عضویت تنها برای افرادی است که قصد سرمایه گذاری در زیرمجموعه های اجاره دارند، تا ۲۰۰ زیرمجموعه نیاز به خرید عضویت ندارید ولی اگر قصد دارید تعداد بیشتری زیرمجموعه خریداری کنید حتما باید عضویت خود را ارتقاء دهید.

زیر مجموعه مستقیم: با استفاه از لینک زیرمجموعه گیری که در قسمت ابزار زیرمجموعه گیری یا پایین صفحه ناحیه کاربری وجود دارد میتوانید دوستان و آشنایان خود را به سایت دعوت کنید و از سرمایه گذاری انها ۵ درصد سرمایه گذاری دریافت کنید. لازم به ذکر است که از مشاهده اگهی ها توسط زیرمجموعه ها هیج کمیسیونی دریافت نمیکنید.

زیرمجموعه ی مستقیم

زیرمجوعه مستقیم دارای ۲ زیرمنو است: ۱- زیرمجموعه مستقیم: نمایش لیست زیرمجموعه هایی که جذب کردید. ۲- ابزار زیرمجموعه گیری: شامل لینک زیرمجموعه گیری و بنرهای سایت برای جذب زیرمجموعه می باشد.

زیرمجموعه اجاره ای: اصلی ترین قسمت کسب درآمد از سایت های کلیکی، زیرمجموعه های اجاره ای است. زیرمجموعه اجاره ای برای سرمایه گذاری در این سایت فوق العاده است بخوص که درآمد شما نیز به دلار می باشد.

  • قیمت هر زیرمجموعه ۶۰ سنت معادل ۰.۶ دلار
  • اعتبار زیرمجموعه ها ۱۸۰ روزه یعنی برای ۱۸۰ روز برای شما درامد زایی دارند.
  • درآمد روزانه هر زیرمجموعه ۰.۰۰۶ دلار
  • درآمد هر زیرمجموعه ماهانه ۰.۱۸ دلار
  • درآمد هر زیرمجموعه در کل دوره ۱.۰۸ دلار
  • عدم نیاز به کلیک برای دریافت کمیسیون زیرمجموعه ها
زیرمجموعه اجاره ای

منوی زیرمجموعه اجاره ای شامل ۳ بخش است: ۱) خرید زیرمجموعه اجاره ای: شما میتوانید هر ۵ روز یکبار در عضویت استاندارد از بین پک های ۵-۱۰-۲۵-۵۰ تا ۵۰۰ نفر یک پک را خریداری کنید.

در عضویت استاندارد شما فقط مجاز به خرید ۲۰۰ زیرمجموعه اجاره ای هستید، اگر تعداد زیرمجموعه های اجاره ای بیشتر از این سقف باشد، ادمین سایت میتواند حساب شما را مسدود کند.

در زیرمنوی دوم ” زیرمجموعه اجاره ای ” شما میتوانید لیست زیرمجموعه های خود را مشاهده کنید.

لیست زیرمجموعه های اجاره ای

برای تمدید زیرمجموعه های اجاره ای کافی است تیک مربع ان زیرمجموعه را بزنید و از پایین صفحه روش پرداخت را انتخاب کنید و دکمه تمدید را کلیک کنید.

نمودار

در قسمت نمودار میتوانید مجموع کلیک روزانه زیرمجموعه ها را ببینید. برای به دست اوردن تعداد کلیک هر زیرمجموعه، مجموع کلیک ها را تقسیم بر تعداد زیرمجموعه کنید.

قسمت چگونه کار میکند شامل توضیحات مختصر و سوالات متدوال است که پیشنهاد میکنم مطالعه کنید.

درآمد روزانه هر گروه: گروه بندی در سایت زرین ورتس بصورت زیر است:

نام گروهسود روزانهامتیاز (BAPs)
گروه اول%۰.۵۱,۰۰۰ – ۳۰,۰۰۰
گروه دوم%۰.۵۱۳۰,۰۰۱ – ۸۰,۰۰۰
گروه سوم%۰.۵۲۸۰,۰۰۱ – ۱۵۰,۰۰۰
گروه چهارم%۰.۵۳۱۵۰,۰۰۱ – ۳۰۰,۰۰۰
گروه پنجم%۰.۵۵۳۰۰,۰۰۱ – ۵۰۰,۰۰۰
گروه ششم%۰.۵۷۵۰۰,۰۰۱ – ۱,۰۰۰,۰۰۰
گروه هفتم%۰.۶۱,۰۰۰,۰۰۱ – ۳,۰۰۰,۰۰۰
گروه هشتم%۰.۶۴۳,۰۰۰,۰۰۱ – ۸,۰۰۰,۰۰۰
گروه نهم%۰.۷۸,۰۰۰,۰۰۱ – ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
گروه دهم%۰.۸۳۰,۰۰۰,۰۰۱ – ۹۹۹,۹۹۹,۹۹۹

سایت بر اساس امتیاز شامل ۱۰ گروه است که هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید ، در گروه بالاتری قرار میگیرید و درآمد بیشتری هم کسب خواهید کرد. درامد ماهانه گروه اول ۱۵ درصد ولی درامد گروه دهم ۲۴ درصد است.

ناحیه ی کاربری

۱- اگهی های امتیازی: روزانه ۱۰ آگهی ۵ امتیازی را میتوانید مشاهده کنید.

۲- اگهی پولی: بعد از اینکه به امتیاز رسیدید از روز بعد اگهی های پولی برای شما باز می شوند. هر چه امتیاز بیشتری داشته باشید، در گروه بالاتری قرار میگیرید و تبلیغات با ارزش تری دریافت میکنید.

فرمول میزان تبلیغات پولی: میزان سود گروهی که هستید ضربدر امتیاز شما ضربدر ارزش هر امتیاز که ۰.۰۰۱ دلار است. مثال: اگر امتیاز شما ۸۰۰۰ باشد(گروه اول)

۰.۰۰۵ (نیم درصد) * ۸۰۰۰ * ۰.۰۰۱ دلار = ۰.۰۴ دلار به عبارت دیگر درآمد روزانه شما ۰/۰۴ دلار خواهد بود.

مثال ۲: اگر امتیاز شما ۲/۰۰۰/۰۰۰ باشد (گروه ۷):

۰.۰۰۶ (۰/۶ درصد) * ۲/۰۰۰/۰۰۰ * ۰.۰۰۱ دلار = ۱۲ دلار به عبارت دیگر درامد شما روزانه ۱۲ دلار خواهد.

اگهی های امتیازی
اگهی های پولی ( امتیاز ۷۴۰/۰۰۰)

برای مشاهده اگهی های پولی و امتیازی کافی است بر روی مشاهده اگهی کلیک کنید، اگهی در صفحه ی دیگر باز میشود، پس از ۳۰ ثانیه مبلغ یا امتیاز اگهی به حساب شما اضافه می شود.

نکته مهم: درآمد شما به موجودی حساب اضافه میشود. هیچ محدودیتی برای برداشت وجود ندارد، روزانه میتوانید بی نهایت برداشت بزنید.

۳- حساب زیرمجموعه ها: درآمد زیرمجموعه های اجاره ای به این حساب اضافه می شود. دارای محدودیت های برداشت می باشد که میتوانید در صفحه ی ارتقاء حساب این محدودیت ها را مشاهده کنید. در عضویت استاندارد که رایگان است میتوانید هر ۱۰ روز تا سقف ۱۰ دلار برداشت کنید.

۴- حساب خرید: موجودی حساب خرید را نمایش می دهد. حساب خرید از طریق پرفکت مانی و انتقال موجودی از حساب اصلی و از حساب زیرمجموعه ها امکان پذیر است.

۵- موجودی حساب: موجودی اصلی حساب شما است، درامد تبلیغات پولی و کمیسیون زیرمجوعه های مستقیم به این حساب اضافه می شود، هیچ گونه محدودیت برداشتی وجود ندارد.

۶- امتیاز من: تعداد امتیاز شما را نمایش می دهد. (baps یعنی امتیاز)

۷- گروه من: گروهی که در ان هستید را نمایش میدهد.

۸- زیرمجموعه های من: تعداد زیرمجموعه های مستقیم را نمایش می دهد.

تقریبا همه ی قسمت های سایت توضیح داده شد. اگر قسمتی را متوجه نشدید یا نیاز به توضیحات بیشتر بود، کامنت بذارید. اما بریم سراغ استراتژی کار با این سایت

استراتژی کار با سایت زرین ورتس

کاربران به دو دسته کلی تقسیم می شوند: ۱) کاربرانی که بدون سرمایه گذاری فعالیت میکنند ۲) کاربرانی که سرمایه گذاری میکنند.

دسته اول) افرادی که بدون سرمایه گذاری فعالیت میکنند: این عزیزان نیاز هست با مشاهده تبلیغات امتیازی به امتیاز ۱۰۰۰ برسند تا تبلیغات پولی باز شوند. هنگامی که موجودی حساب به ۳ دلار رسید پک ۵ تایی زیرمجموعه را خریداری کنند. چند ماه نیاز هست که با درامد تون در سایت سرمایه گذاری کنید تا در اینده به درامد ثابت برسید. به فکر درامد رویایی از یک سایت نباشید، هنگامی که به درامد ماهانه ۴۰-۵۰ دلار رسیدید فقط برداشت بزنید.

دسته دوم) افرادی که قصد سرمایه گذاری در این سایت رو دارند: اگر سرمایه شما کمتر از ۵۰۰ دلار است پیشنهاد میکنم در زیرمجموعه اجاره ای سرمایه گذاری کنید و اگر سرمایه بیشتر از ۵۰۰ دلار بود پیشنهاد میکنم پک تبلیغاتی خریداری کنید و از تبلیغات پولی کسب درآمد کنید.

برای ثبت نام در این سایت بر روی بنر زیر کلیک کنید یا اینجا را کلیک کنید.


وضعیت ما در سایت زرین ورتس:

میزان سرمایه گذاری: ۳۴۵ دلار

میزان برداشت: ۵۵۰.۱۹ دلار