خوشبختانه پرفکت مانی (Perfect Money) یا اصطلاحا PM، امنیت بسیار بالایی دارد اما در عین حال تعداد زیادی هکر نیز وجود دارد! در این مقاله یاد می گیرید که چگونه می توانید حساب پرفکت مانی خود را محافظت کنید و از هک حساب پرفکت مانی خود جلوگیری کنید.

متاسفانه پرداخت های پرفکت مانی نمی تواند به شما بازپرداخت شود؛ این بدین معنی است که اگر پول شما هک شده یا دزدیده شود، کاری نمیتوانید انجام دهید. بنابراین شما باید تمام گزینه های امنیتی احتمالی برای جلوگیری از هر نوع هکی را در نظر بگیرید. با همیار کلیک همراه باشید.

نکات امنیتی در پرفکت مانی

در سایت پرفکت مانی ۳ گزینه امنیتی وجود دارد که با فعال کردن این موارد میتوان تا حد زیادی از هک شدن اکانت خود جلوگیری کنید.البته روش های دیگری هم وجود دارد که به ترتیب به توضیح آنها میپردازیم.

حفظ امنیت آی پی لاگین کننده (Identity Check )

حتما باید گزینه Identity Check را فعال کرده باشید.در اولین لاگین خود به حساب پرفکت مانی آی پی شما ثبت خواهد شد و در مواقع بعدی اگر خودتان یا فرد دیگری قصد ورود به حساب پرفکت مانی شما با هر وسیله دیگر مانند موبایل یا آی پد و یا یک سیستم با آی پی دیگر را داشته باشد،یک ایمیل حاوی کد تاییدیه ورود تحت عنوان PIN code به آدرس ایمیلی که در ابتدای افتتاح حساب وارد کرده بودید ارسال میشود که برای ورود به حساب پرفکت مانی خود بایستی این پین کد را وارد کنید.

این روش تا زمانی مناسب است که آدرس ایمیل شما هک نشده باشد زیرا هکر میتواند این سد امنیتی را دور بزند و به حساب شما دسترسی پیدا کند.بنابراین از آدرس ایمیلی استفاده کنید که فقط شخصا متعلق به شما است.توصیه تیم امنیتی همیار کلیک به شما کاربران استفاده از آدرس ایمیل های Gmail می باشد زیرا هک کردن آدرس جیمیل کار آسانی نخواهد بود، توصیه دوم استفاده از تأیید دو مرحله ای در Gmail می باشد، با اینکار احتمال هک جمیل به صفر می رسد.

حفظ امنیت ورود با ارسال پیامک (SMS Login)

اگر گزینه SMS Login را فعال کنید بعد از هر بار ورود به حساب کاربری پرفکت مانی خود یک پیامک به شماره موبال شما ارسال میشود که در آن تاریخ و ساعت ورود به حساب نوشته شده است که در این صورت اگر فرد دیگری به اکانت شما دسترسی داشته باشد بعد از لاگین شدن برای شما اس ام اس خواهد آمد و شما متوجه خواهید شد.این روش به صورت رایگان نیست و اگر این روش امنیتی را فعال کنید بابت هر پیامک از شما مبلغ ۰٫۱ دلار کسر خواهد شد.

امنیت تراکنش ها با Code Cart پرفکت مانی

مهم ترین گزینه امنیتی در حساب کاربری پرفکت مانی Code Cart  می باشد.با فعال کردن این گزینه برای هر بار انتقال وجه و یا ساخت ووچر و هرکار مالی دیگر در سایت پرفکت مانی نیاز به وارد کرد یک کد است که فقط شما آن را میدانید.بنابراین اگر هکر بتواند از همه روش های امنیتی عبور کند هیچوقت نمیتواند مبلغی را از حساب شما جابجا کند زیرا نیاز به کد کارتی است که فقط شما با فعال کردن آن اطلاع دارید. هنگام فعال کردن برای شما یک تصویر حاوی Code Cart  ارسال میشود، این تصویر را در سیستم و یا جایی مطمئن ذخیره کنید و از ایمیل خود حذف کنید.

این سه روش امنیتی توضیح داده شده مطابق تصویر زیر در مسیر setting—security—change security settings  قرار دارد.

امنیت پرفکت مانی

برای پیشگیری از هک حساب پرفکت مانی چند نکته را همیشه به یاد داشته باشید:

۱- همیشه بعد از اتمام کار خود سایت پرفکت مانی حتما بر روی گزینه Log out کلیک کنید و مطمئن شوید که از حساب کاربری خود خارج شده اید.

۲- حدالاامکان اطلاعات مربوط به ورود به حساب کاربری خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهید.

۳- تنها راه ورود به حساب پرفکت مانی وارد شدن به لینک سایت به آدرس https://perfectmoney.is می باشد پس فقط از همین طریق باید وارد حساب خود شوید.مواظب باشید که از صفحه ورود جعلی که توسط هکر ساخته شده است وارد نشوید.

۴- حتما یک آنتی ویروس قوی بر روی سیستم خود نصب کنید تا از ورود تروجان ها و ویروس های مخرب جلوگیری کرده باشید.

راه های هک حساب پرفکت مانی:

صفحه ورود جعلی

هکرها اغلب با استفاده از این روش برای دریافت جزئیات حساب کاربری شما، استفاده میکنند. صفحه ورود جعلی تقریبا شبیه به حساب پرفکت مانی می باشد. هنگامی که جزئیات ورود خود را وارد می کنید و روی ورود به سیستم کلیک می کنید، شما در واقع اطلاعات محرمانه خود را به هکرها ارسال کرده اید. راه حل آن، این است که همیشه در مرورگر خود ورود به وبسایت رسمی پرفکت مانی را چک کنید.

Phishing emails (ایمیل فیشینگ)

هرگز” بر روی یک لینک در ایمیل تان که شما را به یک وبسایت می رساند کلیک نکنید و یا اطلاعات شخصی را در آن ایمیل یا وبسایت وارد نکنید . اغلب ایمیل های فیشینگ با موضوعاتی مانند امنیت حساب، اعتبار حساب، جایزه و … برای شما ارسال می شوند.

لازم به توضیح است، پرفکت مانی هرگز ارائه پاداش، فرصت سرمایه گذاری، دو برابر شدن پول و  پیشنهادات ویژه به کاربران ارائه نمی دهد.

لینک داخل ایمیل تان را بسیار با دقت بررسی کنید. در هنگام مواجه با یک لینک در ایمیل مشکوک هرگز روی آن کلیک نکنید. در ابتدا از انطباق آدرس با پیوند تایپ شده در ایمیل اطمینان حاصل کرده. (بدون کلیک و فقط با اشاره ماوس روی لینک بروید).

امنیت کامپیوتر و مراقبت از keylogger

هرگز دی وی دی وی ویندوز را از فروشنده نامشخص خریداری نکنید ؛ بسیار مهم می باشد که از ویندوز و البته نرم افزار ضد ویروس به روز شده استفاده کنید. هرگز از حساب‌های محرمانه خود در کافه های اینترنتی استفاده نکنید چرا که پس از خروج از آن مکان، هیچ کنترلی بر روی اطلاعات حساب کاربری خود ندارید .
هرگز نرم افزاری را از ناشرهای ناشناخته یا غیر قابل اعتماد نصب یا دانلود نکنید. اغلب هکرها Keyloggers، را در این نرم افزارها جاسازی می کنند. بنابراین اگر شما این برنامه ها را نصب کنید همه رمزهای عبور خود را از طریق Keyloggers به هکرها نیز ارسال کرده اید و به آنها در هک حساب پرفکت مانی تان کمک کره اید.


مطمئنا درباره Perect Money Adder ، PM Stealer و … شنیده اید. برخی از افراد ممکن است در این ویدیو روش دزدی پول را نشان دهند و به شما پیشنهاد دهند که این نرم افزار را دانلود کنید. این نوع نرم افزارها در واقع خطرناک هستند، به جای هک کردن دیگر حساب ها، ممکن است حساب پرفکت مانی شما هک شود و پول خود را از دست بدهید.


در این مقاله سعی کردیم انواع روش هایی که امنیت حساب پرفکت مانی شما را افزایش میدهد و روش هایی که حساب شما را تهدید می کنند و موجب هک حساب پرفکت مانی تان می شوند را گردآوری کنیم. امیدواریم مثل “همیشه”، از مطالعه مقالات ما لذت برده باشید.