در ادامه روند معرفی سایت های کلیکی معتبر ، در این مطلب با معرفی سایت کلیکی و معتبر کلیک طلا در خدمتتان هستیم ، سایت کلیک طلا در اردیبهشت ماه سال ۹۸ فعالیت ش را با مدیریت خانم خدری شروع کرد و تا الان بدون هیچ مشکلی پرداخت های منظمی داشته است.

در این سایت شما می توانید روزانه با عضویت عادی تعداد مناسبی تبلیغ ببینید و سایت را به بی نهایت کاربر معرفی کنید و درآمد خود را رفته رفته افزایش دهید ، سایت کلیک طلا حداقل پرداخت ۱۰۰۰۰ تومان دارد که با کمی فعالیت می توانید به این مقدار جهت دریافت مبلغ کارکرد خود برسید، توجه داشته باشید برای کسب درآمد روزانه از زیر مجموعه های خود هر ۲۴ ساعت بایستی تبلیغات استاندارد خود را مشاهده نمایید.

سایت کلیک طلا تا فروردین ۹۹ به ۱۰۰۷۳ کاربر خود مبلغ ۲۲۷ میلیون تومان پرداخت داشته است.

اطلاعات زیرمجموعه اجاره ای:

 • قیمت زیرمجموعه اجاره ای ۳۳۰۰ تومان
 • اعتبار زیرمجموعه اجاره ای ۱۸۰ روزه هستند
 • درامد هر زیرمجموعه در عضویت استاندارد:
 • روزانه ۲۵.۸۵ تومان
 • ماهانه ۷۷۵.۵ تومان
 • درامد کل ۱۸۰ روز: ۴۶۵۳ تومان
 • درامد هر زیرمجموعه در عضویت های برنزی تا الماسی:
 • روزانه ۲۷.۵ تومان
 • ماهانه ۸۲۵ تومان
 • درامد کل ۱۸۰ روز: ۴۹۵۰ تومان

حداقل و حداکثر برداشت هر عضویت:

نام عضویت حداقل برداشتحداکثر برداشتوقفه زمانی بین هر برداشت
استاندارد۱۰/۰۰۰ تومان ۳۰/۰۰۰ تومان ۱۵ روز
برنزی ۱۰/۰۰۰ تومان ۷۰/۰۰۰ تومان ۱۰ روز
نقره ای ۱۰/۰۰۰ تومان ۱۳۰/۰۰۰ تومان ۷ روز
طلایی ۱۰/۰۰۰ تومان ۳۰۰/۰۰۰ تومان ۷ روز
یاقوتی ۱۰/۰۰۰ تومان ۵۵۰/۰۰۰ تومان ۶ روز
الماسی ۱۰/۰۰۰ تومان ۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان ۵ روز

سود عضویت های مختلف:

نوع عضویتسرمایه لازمدرآمد ماهانهدرآمد ۶ ماهسود خالص ماهانهسود خالص ۶ ماه
استاندارد۸۲۵/۰۰۰ تومان۱۹۳/۸۷۵ تومان۱/۱۶۳/۲۵۰ تومان۵۶/۳۷۵ تومان۳۳۸/۲۵۰ تومان
برنزی۲/۵۷۱/۰۰۰ تومان۶۱۸/۷۵۰ تومان۳/۷۱۲/۵۰۰ تومان۱۹۰/۲۵۰ تومان۱/۱۴۱/۵۰۰ تومان
نقره ای۶/۸۲۸/۰۰۰ تومان۱/۶۵۰/۰۰۰ تومان۹/۹۰۰/۰۰۰ تومان۵۱۲/۰۰۰ تومان۳/۰۷۲/۰۰۰ تومان
طلایی۱۷/۶۵۵/۰۰۰ تومان۴/۱۲۵/۰۰۰ تومان۲۴/۷۵۰/۰۰۰ تومان۱/۲۷۸/۰۰۰ تومان۷/۶۷۰/۰۰۰ تومان
یاقوتی۳۵/۳۰۰/۰۰۰ تومان۸/۲۵۰/۰۰۰ تومان۴۹/۵۰۰/۰۰۰ تومان۲/۵۵۸/۰۰۰ تومان۱۵/۳۵۰/۰۰۰ تومان
الماسی۷۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان۱۶/۵۰۰/۰۰۰ تومان۹۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان۵/۱۶۷/۰۰۰ تومان۳۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان
 • در سود خالص هزینه عضویت ها کسر شده است
 • سرمایه گذاری در زیرمجموعه های اجاره به این شکل هست که شما ماهانه میتوانید سود خود را برداشت کنید، به عبارت دیگر سقف برداشت هر عضویت مطابق با سود هر پلن تنظیم شده است.
 • در زیرمجموعه اجاره ای روزانه هم اصل سرمایه واریز می شود و هم سود بنابراین در پایان ۱۸۰ روز اصل سرمایه برگشت داده نمشود.
 • برای دریافت سود زیرمجموعه ها باید روز قبل ۵ اگهی را مشاهده کرده باشید.( امروز ۵ اگهی کلیک کنید، فردا کمیسیون زیرمجموعه ها را دریافت میکنید)

قوانین سایت:

 • هر کاربر فقط می تواند یک حساب کاربری داشته باشید و اینکه کاربر صاحب چند سیستم یا چند خط تلفن و اینترنت باشد تفاوتی ایجاد نمی کند در صورت رویت توسط سیستم یا پشتیبانی  و هرگونه تقلب و سودجویی در این مورد تمامی حساب های کاربری مربوطه مسدود خواهند شد.
 • برداشت درآمد به تومان از طریق روش پایا به شماره شبا ۲۴ رقمی شما صورت می گیرد ، جهت برداشت با بانک های ایرانی شماره شبا ۲۴ رقمی خود را بدون IR و بدون فاصله وارد نمایید. دقت نمایید که نام صاحب حساب با نام شما در سایت که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید باید برابر باشد و همچنین اطلاعات پروفایل شما باید کاملا صحیح باشد، در صورت اشتباه بودن این اطلاعات بانکی یا نوشته نشدن نام صاحب حساب درخواست برداشت شما بازگشتی خواهد خورد.
 • برداشت شما به ۲ دلیل برگشت داده میشود: ۱- شبا نامعتبر باشد ۲- نام ها حساب بانکی و حساب کاربری در سایت یکی نباشند.
 • اگر برداشت شما برگشت داده شود باید وقفه زمانی بین هر برداشت را صبر کنید.
 • تمامی درخواست های برداشت روزانه واریز می شوند اما با در نظر گرفتن هر گونه مشکل احتمامی حداکثر ظرف ۵ روز کاری به حساب شما واریز خواهد شد.
 •  انتقالات سامانه «پایا» برای دستور پرداخت‌های مشتریان صرفاً دو بار در روز و در روزهای غیر تعطیل رسمی و در سیکل ساعات ۳:۴۵ الی ۴:۳۰ و ۱۵:۴۵ الی ۱۶:۳۰ پردازش و به بانک‌های مقصد ارسال می‌شود لذا در صورت پرداخت برداشتی توسط سایت در هر ساعتی از روز که باشد در سیکل ساعت ۱۵:۴۵ الی ۱۶:۳۰ روز غیر تعطیل و کاری به حسابتان توسط بانک واریز می شود
 • بعد از واریز درخواست برداشت باید اثبات پرداختی خود را در انجمن سایت و سایت سامانه ی ارزیابی کسب و کار های اینترنتی ثبت کنید.
 • هرگونه تبلیغات در انجمن بدون هماهنگی قبلی با عوامل کلیک طلا موجب مسدود شدن حساب کاربری  می شود.

آموزش کار با سایت:

برای ثبت نام در سایت بر روی ثبت نام کلیک کنید.

ثبت نام
 • نام و نام خانوادگی باید به فارسی و نام کامل شما باشد، نام شما باید با نام حساب بانکی یکی باشد.
 • ایمیل در دسترس و واقعی خود را وارد کنید، در صورتیکه رمز خود را فراموش کنید، میتونید با ایمیل رمز جدید را دریافت کنید.
 • نام کاربری باید به حروف انگلیسی یا عدد باشد، در صورتیکه فارسی وارد کنید ارور خواهد داد.
 • رمز عبور میتوانید از حروف, اعداد و نشانه ها استفاده کنید.
ورود

برای ورود به سایت بر روی گزینه ورود کلیک کنید، نام کاربری، رمز عبور و کد امنیتی را وارد کنید و ورود را کلیک کنید.

اگهی سورف

بعد از ورود یک اگهی برای شما نمایش داده می شود، بعد از لود اگهی بر روی ” برای ورود به ناحیه کاربری اینجا را کلیک کنید” کلیک کنید تا وارد ناحیه کاربری شوید.

حساب کاربری ۱
حساب کاربری ۲

در حساب کاربری میتوانید وضعیت حساب خود را ببینید. در سایت کلیک طلا ۳ نوع حساب داریم.

موجودی حساب: حساب اصلی سایت است که درامد مشاهده اگهی ها و کمیسیون زیرمجموعه به ان واریز میشود. برداشت از این حساب محدودیت زمانی و سقف برداشت دارد که بالاتر درموردش نوشتیم.

حساب اجاره و خرید: برای خرید تبلیغات،خرید زیرمجموعه و هر نوع خرید دیگری از سایت، باید از حساب خرید استفاده کنید. امکان افزایش موجودی از کارت بانکی و انتقال از حساب دیگر به حساب خرید وجود دارد.

حساب سهام: درامد سهام به این حساب اضافه می شود، هر ۷ روز یکبار میتونید بی نهایت برداشت بزنید. حداقل مبلغ برداشت ۲۰/۰۰۰ تومان است.

افزایش موجودی

برای افزایش موجودی حساب خرید میتوانید از این قسمت موجودی خود را افزایش دهید.

ارتقاء حساب

در عضویت استاندارد شما فقط میتونید ۲۵۰ زیرمجموعه اجاره کنید، برای سرمایه گذاری بیشتر در زیرمجموعه های اجاره ای باید حساب خود را ارتقاء دهید. خود عضویت هیچ سودی برای شما ندارد، فقط سقف زیرمجموعه ها و برداشت را افزایش می دهد.

برداشت

وقتی به حداقل برداشت ۱۰/۰۰۰ تومان رسیدید میتوانید برداشت بزنید. هر عضویت محدودیت برداشت دارد که در بالا سقف برداشت برای هر عضویت را توضیح دادیم. بعد از درخواست برداشت نهایتا تا ۵ روز کاری برداشت شما واریز خواهد شد.

برای برداشت موجودی سهام از قسمت برداشت حساب سهام باید اقدام کنید. هر ۷ روز یکبار میتوانید برداشت بزنید، حداقل برداشت ۲۰/۰۰۰ تومان و حداکثر برداشتی وجود ندارد.

 انتقالات سامانه «پایا» برای دستور پرداخت‌های مشتریان صرفاً دو بار در روز و در روزهای غیر تعطیل رسمی و در سیکل ساعات ۳:۴۵ الی ۴:۳۰ و ۱۵:۴۵ الی ۱۶:۳۰ پردازش و به بانک‌های مقصد ارسال می‌شود لذا در صورت پرداخت برداشتی توسط سایت در هر ساعتی از روز که باشد در سیکل ساعت ۱۵:۴۵ الی ۱۶:۳۰ روز غیر تعطیل و کاری به حسابتان توسط بانک واریز می شود .

بنر ها

از قسمت بنر ها میتوانید لینک زیرمجموعه گیری خود را ببینید، با استفاده از این لینک شما میتوانید دوستان، اشنایان خود را به سایت دعوت کنید و از فعالیت انها کمیسیون دریافت کنید.

تنظیمات حساب

از قسمت تنظیمات میتوانید شماره شبا و رمز عبور خود را تغییر دهید. برای ذخیره کردن تنظیمات باید رمز ورود را در کادر اخر وارد کنید و دکمه ارسال را بزنید.

تنظیمات انجمن

در قسمت اواتار انجمن میتوانید عکسی برای پروفایل خود وارد کنید، عکس باید سایز ۱۲۵* ۱۲۵ باشد. ابتدا عکس خود را در سایت های اپلود عکس اپلود کنید، سپس لینک ان را در اینجا قرار دهید.

در قسمت امضا هم میتوانید یک جمله یا لینک وبسایت خود را قرار دهید.

پنل ثبت اگهی

برای ثبت اگهی خود در سایت ابتدا باید از قسمت تبلیغات اعتبار خریداری کنید سپس از قسمت پنل ثبت اگهی، اگهی خود را ثبت کنید.

برای ثبت اگهی جدید، از قسمت مدیریت اگهی، نوع اگهی را انتخاب کنید و بر روی ” برای اضافه کردن تبلیغات جدید اینجا را کلیک کنید” کلیک کنید تا وارد صفحه جدید شوید.

ثبت اگهی جدید کلیکی

اطلاعات خواسته شده را مطابق با عکس بالا وارد کنید، سپس ارسال را بزنید.

بعد از ثبت اگهی باید به اگهی اعتبار اضافه کنید. بر روی “برای اضافه کردن اعتبار اینجا را کلیک کنید” کلیک کنید، اگهی در صفحه جدید باز میشود، بعد از پر شدن نوار سبز بر روی عکسی که برعکس مابقی است کلیک کنید تا اگهی تایید شود.

اضافه کردن اعتبار به اگهی

بر روی اختصاص دادن کلیک کنید.

اختصاص دادن اعتبار به اگهی

در قسمت credits اعتبار مورد نیاز هر کلیک را نشان میدهد، برای مثال اگهی ۳۰ ثانیه ای که انتخاب کردیم هر کلیک ان ۱۰ اعتبار نیاز دارد. با ۵۰۰۰ اعتبار میتوانید ۵۰۰ کلیک ۳۰ ثانیه خریداری کنید. در قسمت ” اعتبار به خود اختصاص دهید” تعداد کلیک اگهی را وارد کنید و در پایان گزینه اختصاص دادن را کلیک کنید.

اگهی بنری

برای ایجاد یک تبلیغ بنری ابتدا از قسمت تبلیغات اعتبار بنری خریداری کنید، سپس از منوی مدیریت اگهی بنری را انتخاب کنید و بر روی

روند ثبت دیگر اگهی ها هم به همین صورت است.

سهام مشارکتی

سهام مشارکتی

افرادی که وقت کافی برای کلیک کردن ندارند، سرمایه گذاری در سهام کلیک طلا بهترین انتخاب برای آنهاست. برای کسب درآمد از سهام کلیک طلا نیاز به انجام فعالیت روزانه ندارید، سیستم به صورت اتومات درآمد روزانه رو به موجودی سهام واریز میکند. درآمد روزانه شما در دوره فعالیت هر سهام شامل مجموع سود خالص با اصل سرمایه است لذا پس از پایان دوره فعالیت هر سهام اصل سرمایه به حسابتان باز نخواهد گشت چرا که اصل سرمایه را در طول مدت فعالیت همراه با سود روانه دریافت کرده اید.
اطلاعات سهام مشارکت کلیک طلا:
قیمت هر سهام : ۲۵٫۰۰۰ تومان
درآمد ماهانه هر سهام : ۲٫۰۰۰ تومان
اعتبار هر سهام : ۷۵۰ روز
درامد کل ۷۵۰ روز هر سهام : ۵۰٫۶۲۵ تومان

برای خرید سهام کافی است که تعداد سهام را وارد کنید و نوع حساب که قصد دارید از ان پرداخت انجام شود را انتخاب کنید و بر روی دکمه خرید کلیک کنید.

سهام های من

در سهام های من نیز میتوانید لیست سهام هایی که خریدید را مشاهده کنید.

همانطور که گفتیم سود به حساب سهام واریز میشود که هر وقت به ۲۰/۰۰۰ تومان رسید، میتوانید از قسمت برداشت حساب سهام درخواست برداشت خود را ثبت کنید. یکی از مزیت های فوق العاده کلیک طلا این سایت که حساب سهام هیچ گونه سقف برداشتی ندارد، هر ۷ روز یکبار میتونید بی نهایت برداشت کنید.

زیرمجموعه ی مستقیم و اجاره ای:

زیرمجموعه مستقیم: نفراتی هستند که برای عضویت در سایت از اسم شما به عنوان معرف استفاده می کنند.
برای دعوت دوستان ، اشنایان و … میتوانید از قسمت بنر لینک مخصوص به خودتان برای دعوت استفاده کنید.

میزان درامد از زیرمجموعه مستقیم:

 1. ۵۰ درصد مشاهده اگهی ها (اگهی های استاندارد، بزرگ، کوچک و خیلی کوچک)
 2. سرمایه گذاری در سایت (افزایش موجودی با کارت بانکی)
 3. کمیسیون ارتقاء عضویت

میزان کمیسیون موارد ۲ و ۳ بستگی به عضویت شما دارد، برای اطلاعات بیشتر به قسمت ارتقاء عضویت مراجعه کنید.

زیرمجموعه اجاره ای: به دلیل سخت بودن فرایند جذب زیرمجوعه مستقیم و هم چنین عدم فعالیت اکثر زیرمجموعه های مستقیم میتوانید برای افزایش سوددهی زیرمجموعه اجاره ای خریداری کنید. زیرمجموعه اجاره ای در واقع نوعی سهام هستند (رباط هستند) که فعالیت منظم و تضمین شده ای دارند. اگر روزی کلیک نکنند سایت موظف هست که جبران خسارت کند البته به شرطی که حداقل اگهی ی موردنیاز را دیده باشید.

برای دریافت کمیسیون زیرمجموعه ها چه مستقیم چه اجاره ای نیاز است که روز قبل ۵ اگهی را مشاهده کرده باشید.

زیرمجموعه

۱)زیرمجموعه مستقیم: لیست زیرمجموعه های مستقیم شما

لیست زیرمجموعه ی مستقیم

هر عضویت دارای یک سقف تعداد زیرمجموعه می باشد به طور مثال در عضویت استاندارد شما میتوانید تا ۱۰۰۰ زیرمجموعه مستقیم داشته باشید.

وقتی حداکثر تعداد زیرمجموعه ها تکمیل شد، میتوانید زیرمجموعه های غیرفعال را حذف کنید، برای اینکار کافیه تیک زیرمجموعه ی غیرفعال را بزنید و از منوی پایین گزینه حذف زیرمجموعه را انتخاب کنید و بر روی پرداخت کلیک کنید. حذف هر زیرمجموعه ۵۰ تومان(۵۰۰ ریال) هزینه دارد.

۲) زیرمجموعه اجاره ای: لیست زیرمجموعه های خریداری شده

برای تمدید زیرمجموعه ها میتونید تیک زیرمجموعه را بزنید و از منوی پایین تمدید زیرمجموعه را انتخاب کنید و دکمه پرداخت را بزنید. هزینه تمدید هر زیرمجموعه ۳۳۰۰ تومان است.

۳) خرید زیرمجموعه اجاره ای: از این قسمت میتوانید زیرمجموعه اجاره ای خریداری کنید. وقفه زمانی در این سایت وجود ندارد و میتوانید در طول یک روز چندین بار زیرمجموعه خریداری کنید.

بهترین ساعت برای خرید زیرمجموعه اجاره ای ساعات ۱۰ شب الی ۳ صبح است، وسط روز بگیرید ممکن است روز اول کلیک نکند.

۴) خرید زیرمجموعه مستقیم: زیرمجموعه مستقیم کاربران واقعی مثل شما هستند و هیچ تضمینی برای فعالیت انها نیست، ممکن است ۱۰ زیرمجموعه مستقیم خریداری کنید و هر ۱۰ زیرمجموعه غیرفعال باشند. در صورتیکه غیرفعال باشند نمیتوانید ان را تعویض کنید یا منصرف بشید و پولتون برگشت داده بشه.

فرق زیرمجموعه مستقیم با اجاره ای: ۱-زیرمجموعه اجاره ای فعالیت منظم دارند ولی مستقیم اصلا مشخص نیست ۲- زیرمجموعه مستقیم تنها یکبار هزینه میکنید ولی زیرمجموعه اجاره ای نیاز به تمدید دارند.

در قسمت تاریخچه هم میتوانید تاریخچه فعالیت ها،سرمایه گذاری و برداشت های خود را بررسی کنید.

کسب درآمد:

کسب درآمد

مشاهده اگهی ها: تبلیغات کلیکی هستند که با مشاهده انها میتوانید کسب درامد کنید.

برای مشاهده هر اگهی کافی است بر روی عنوان اگهی کلیک کنید تا اگهی در صفحه جدید باز شود.

بعد از کلیک بر روی عنوان اگهی صبر کنید تا نوارسبز آن پر شود.

بعد از تکمیل شدن نوار سبز، باید به تست انسان شناسی پاسخ بدید، برای اینکار بر روی عکسی که برعکس دیگر تصاویر است کلیک کنید.

بعد از پاسخ به تست انسان شناسی، اگهی تایید خواهد شد و مبلغ ان به موجودی شما اضافه می شود.

افرادی که بدون سرمایه گذاری در سایت های کلیکی فعالیت میکنند نیاز است در سایت های مختلفی فعالیت داشته باشند تا درامد خوبی داشته باشند. فعالیت در یک سایت درامد چندانی ندارد. اگر بدون سرمایه گذاری دنبال درامد ماهانه ۲-۳ میلیون هستید، باید روزانه ۸-۱۰ ساعت وقت بذارید و در سایت های مختلف ایرانی و خارجی فعالیت داشته باشید.

فعالیت درخواستی: در فعالیت درخواستی، تبلیغ دهنده از کاربران می خواهد که وظیفه و کارهای کوچکی را انجام دهد به طور مثال در سایت خاصی ثبت نام کند.

بر روی عنوان اگهی کلیک کنید تا اگهی باز شود.

در قسمت دستورالعمل، کارهایی که باید انجام دهید نوشته شده است، بعد از انجام تمامی دستورالعمل ها ایمیل، نام کاربری که در سایت درخواستی ثبت نام کردید را وارد کنید.

تایید درخواست و پرداخت توسط تبلیغ دهنده نهایتا تا ۷ روز طول خواهد کشید.

برای ثبت نام در این سایت معتبر بر روی بنر زیر کلیک کنید و یا اینجا را کلیک کنید.

سایت کلیکی کلیک طلا

وضعیت ما در سایت کلیک طلا:


مبلغ سرمایه گذاری: ۱۴/۸۰۰/۰۰۰ تومان

مبلغ برداشت: ۲۲/۲۶۹/۰۰۰ تومان